Футболка з принтом «Пектораль»

550,00
грн.
Дизайнерська футболка з принтом «Пектораль» має неповторний авторський крій та унікальну властивість підкреслювати переваги та приховувати недоліки фігури одночасно! В ній є те, що ми так любимо та поважаємо - вишукана простота та багатошаровість.

Пектораль - сакральний предмет, який свідчить про статус (знак влади) і можливо - захисний амулет. Виконана еллінами для скіфів, вага - 1,15 кг.
Виріб складається з трьох ярусів: на нижньому зображені тварини, на середньому - квіти, на верхньому - люди. Трактується це наступним чином: тваринний світ - світ смерті, людський - світ життя, а між ними - дерево життя, яке поєднує і пов'язує два світи. Словом, пектораль показує уявлення скіфів про світобудову. Кожна деталь тут - символ. Так, в куточках верхнього ярусу зображені птахи в польоті: можливо, втілення безмежності простору. А ось з боків нижнього ярусу знаходяться коники - «це символи вічної тиші степу», тобто смерті. Тут можна згадати і про календарні ознаки пекторалі - на верхньому ярусі зображені самки з приплодом. Тому верхній ярус також трактують як приготування до святкування нового року, який у скіфів приходив навесні.

Графічне зображення було створено художницею Аліною Гаєвою спеціально на замовлення Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького.

Склад: 100% котон
Догляд: Машинне прання (ручний режим)
Колір: Чорний/шовкотрафаретний друк
Дивись також:
Click to order
Total: 
Імя
Поштова адреса
Телефон
Доставка
Коментар