Два світи

Проект "чеLOVEки"
Творча група Gaieva/Panchyshyn

Два світи
Матеріал: акрил, полістирол
Розмір: 110х120см
Рік: 2015

Участь проекту у виставках:
2017 - персональна виставка «До/ Після», галерея Д12, Київ;
2016 – виставка "Ukraine EXISTS", Штаб Квартира ООН (Нью Йорк), Українсько-Американський культурний центр у Виппані (Нью Джерсі), Український Музей (Чикаго);
2015 – виставка "ВзаємоДІЯ", галерея ЛНАМ, Львів;
2015 – виставка "чеLOVEки", музей духовних скарбів України, Київ;
2015 – учасник Книжкового Арсеналу-2015, Київ;
2015 – виставка "чеLOVEки", Центр Сучасного Мистецтва, Івано-Франківськ.

Проект "чеLOVEки" привертає увагу глядача до проблеми браку живого спілкування в сучасному світі. Адже воно необхідне для кожного; реальний контакт без посередництва нових технологій та соціальних мереж. Цифрові інновації є невід'ємним елементом життя ХХІ століття, благом цивілізації, що стирають кордони й створюють свою віртуальну реальність. Однак, емоджі, смайли, обмежена кількість знаків у текстових повідомленнях, система «більше фото – менше тексту» дещо стерилізують, стандартизують вияви та проживання людських почуттів. Навіть використовуючи можливості відеозв'язку, люди все одно залишаються у рамцях певних обмежень. Цифрова реальність затягує, дає нам системні підказки (які однаково не є повноцінними чи влучними), захоплює своєю видимою логічністю, стрункістю та безпекою, проте поступово змушує все більше забувати про магію дотику, першого поцілунку, магію, що розливає тепло по жилах після зустрічі поглядами з випадковим незнайомцем. Сьогодні змінилися умови існування, але найголовніше не забувати, що за екранами ховаються все ті ж люди; їхню неповторність можна перечитувати, як книгу - з дня у день. І вони потребують реального себе, вони потребують реального тебе. Ми всі досі маємо потребу в реальному контакті.
Проект звертає увагу на дослідження людських чуттєвих потреб в цифрову добу; намагається зрозуміти, які контакти ми втрачаємо й набуваємо; яким чином трансформується любов та емпатія між знайомими-незнайомцями/ своїми-чужими; сприяє чи заважає цифрова доба/соціальні мережі пізнанню інакшого/іншого чи, навпаки, поглиблюють ці розбіжності, не розширюючи, а звужуючи наші горизонти пізнань через застосування логічних й математичних алгоритмів .
Проект «чеLOVEки» закликає не витрачати час на «світ ілюзій», не ховатися від справжнього «Я» за вигаданими профілями. Що ми знаємо про спілкування між людьми? Про спілкування в широкому його значенні? Про природу людських контактів?
Пропоную дослідити спілкування, людські почуття й форми емпативних контактів як предмет конфлікту (з мистецької точки зору).
Інші роботи проекту "чеLOVEки".
Дивись також:
Click to order
Total: 
Імя
Поштова адреса
Телефон
Доставка
Коментар